JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI ::PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA::WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WIELKOPOLSKA SZKOŁA ROKU::55 - lecie szkoły - szkoła na dwie piątki

Aktualności

31 sierpnia 2020 22:31 | Aktualności

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie!

1 września 2020 r. – po wielomiesięcznej przerwie i niepokoju ostatnich dni – wracamy do szkoły, Naszej Szkoły, do codziennych obowiązków, choć w niecodzienny, wyjątkowy sposób.  Znowu możliwy będzie bezpośredni kontakt uczniów z nauczycielami i wychowawcami oraz budowanie relacji rówieśniczych, choć w mniejszym gronie, z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa. Dyktuje to  sytuacja epidemiczna, dbałość o nasze zdrowie i troska o najbliższych.  Ten rok będzie wymagał od nas wszystkich zdyscyplinowania i samokontroli, wytrwałości i opanowania, współpracy i wzajemnego wsparcia.  Przed nami nowe wyzwania edukacyjne i wychowawcze, rozwijanie samodzielności, kreatywności, innowacyjności, pielęgnowanie tradycji.  Rok 2020 obfituje w rocznice ważnych dla Polski wydarzeń.  Dzisiaj, 1 września, wspominamy  tych, którzy walczyli o wolność Ojczyzny i ponieśli najwyższą ofiarę. Dla naszej szkoły to rok jubileuszowy, podczas którego uczcimy 55 – lecie istnienia szkoły.  

W nowym roku szkolnym życzę Uczniom – sukcesów, rozwijania pasji i talentów; Rodzicom – spokoju i wytrwałości, Nauczycielom i Wychowawcom – siły do realizacji zamierzeń i satysfakcji z rezultatów podejmowanych działań; nam wszystkim – zdrowia , optymizmu i poczucia bezpieczeństwa.

 

                                                                                   Dorota Sylwestrzak

                                                Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2  w Kłodawie

 

 

 

Przeczytano: 449 razy. Wydrukuj|Do góry