JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI ::PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA::WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WIELKOPOLSKA SZKOŁA ROKU

Aktualności

25 czerwca 2020 16:07 | Aktualności

SUKCESY SZKOŁY I UCZNIÓW rok szkolny 2019/2020









Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów z klas III

rok szkolny 2019/2020

 

KLASA III A – wych. p. Ewa Nowak

Uczniowie nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

1. Frydel Alan

2. Janiów Katarzyna

3. Maćczak Maja

4. Mikołajczyk Agata

5. Ochab Michalina

6. Ochendalska Julia

7. Onderska Gabriela

8. Piaseczny Jan

 

KLASA III B – wych. p. Elżbieta Pietrzak

Uczniowie nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie

  1. Ignaczak Roksana
  2. Kubiak Hanna
  3. Kupiński Igor
  4. Lichman Mikołaj
  5. Miszczak Julia
  6. Miedziński Bruno
  7. Rosiak Alicja
  8. Sakwa Jakub
  9. Weber Miłosz
  10. Wojciechowska Nikola
  11. Wolska Kaja

 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów z klas VIII

rok szkolny 2019/2020

 

 

KLASA VIII A – wych. p. Ewa Góralik

Uczniowie nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

1. Bącela Arkadiusz

2. Pacholska Gabriela

3. Sędziak Jakub

 

KLASA VIII B – wych. p. Beata Michalak

Uczniowie nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

  1. Bartłomiejczak Wojciech
  2. Frydel Bartosz
  3. Hyżewska Maja
  4. Kupiński Kamil
  5. Pietrzak Julia
  6. Pietrzak Kornelia
  7. Sędziak Oliwia
  8. Skrzypczak Kacper
  9. Urbaniak Michał

 

Lista wyróżnionych uczniów z klas IV - VII

rok szkolny 2019/2020

 

KLASA IV a – wych. p. Małgorzata Czech

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

1. Danielewicz Wiktoria           
 2. Grabowski Łukasz               
 3. Kembłowicz Gabriela          
 4. Lewandowska Michalina     
 5. Łączkowski Mikołaj            
 6. Ruciński Szymon                 
 7. Sieczkowski Maciej             
 8. Sikorska Kinga                     
 9. Szurgociński Jakub               
10.Twardygrosz Kacper            
11. Zabłocka Aleksandra           
12. Zdeb Julia                            

 

KLASA V a – wych. p. Olga Kuśmierkiewicz

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

 1. Szafrański Marcel                
 2. Szafrański Oliwier               
 3. Wawrzyniak Paula               
 4. Kubiak Dominik                  
 5. Michalak Bartosz                 
 6. Bartczak Igor                       
 7. Gminiczak Maja                  
 8. Florjańczyk Marcel              
 9. Podkański Dariusz               

10. Szkudlarek Denis                

 

KLASA V b – wych. p. Agnieszka Bałdyga

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

 1. Andrzejewska Patrycja          
 2. Antczak Mateusz                   
 3. Bartłomiejczak Piotr               
 4. Domowicz Oliwier                
 5. Ferszt Bartosz                        
 6. Gąsowski Eryk                       
 7. Grabarczyk Matylda              
 8. Hyżewska Gabriela                
 9. Kiełbasa Aleksander              
10. Krawczyk Nadia                   
11. Patelak Igor                           
12. Powietrzyński Bartosz           
13. Powietrzyński Mateusz         
14. Stefańska Oliwia                    
15. Tomczyk Igor                       
16. Wartecki Michał                   

 

KLASA VI a– wych. p. Ilona Perlic

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

1. Bałdyga Antoni                      
2. Jankowski Igor                       
3. Kubiś Filip                             
4. Michalak Laura                       
5. Mruk Kacper                           
6. Słodkiewicz Maja                   
7. Tomczak Gabriela                  

  

KLASA VI b – wych. p. Wioletta Dopierała

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

1. Zofia Andrzejczak                  

2. Piotr Geisheimer                     

3. Miłosz Klauza                         

4. Oliwia Kubiak                         
5. Natalia Ostrowska                   
6. Mikołaj Szafrański                  
7. Maja Zielińska                         

 

KLASA VI c – wych. p. Katarzyna Bauer - Bałdyga

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

1. Grabowska Kinga                    
2. Jabłońska Zofia                       
3. Łączkowska Amelia                

4. Owczarek Wiktoria                 

 

KLASA VII  a – wych. p. Ewa Król

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

 1. Antosik  Lena                         

 2. Antosik Maja                         

 3. Chróścielski Dawid                
 4. Graliński Dominik                  

 5. Ignaczak Tobiasz                    

 6. Jerzak Malwina                       

 7. Kartasińska Wiktoria             

 8. Kukawka Monika                   

 9. Ruzik Julia                              

10.Wawrzyniak Oskar                 

11.Windyga Wiktoria                  

12.Wojciechowska Zuzanna        

 

KLASA VII b  – wych. p. Anna Pabjańczyk - Kujawa

Uczniowie wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre  zachowanie

 

1. Antczak  Kamil                        

2. Cieniecki Dawid                      

3. Czarnecki Bartosz                    

4. Górczyński  Mateusz               

5. Kin Amelia                              

6. Owczarek Oskar                      

7. Sławiński Michał                     

 

 

Lista uczniów wyróżnionych za godne reprezentowanie i pracę na rzecz szkoły  klasy IV-VIII

Samorząd Uczniowski i Wolontariat

 

1.Julita Kurdek                VIII b

2.Mają Hyżewska              VIII b

3.Julia Pietrzak                 VIII b

4.Kamil Kupiński               VIII b
 
5.Natalia Ciesiołkiewicz       VII b

6.Jakub Dziamara              VIII a

7.Kacper Dziamara             VIII a

8.Michał Lewandowski         VIII a

9.Julia Kembłowicz.            VII a

10.Kacper Twardygrosz       IV a

11.Dominik Kubiak              V b

12. Patrycja Andrzejewska   V b

 13.Gabriela Tomczak         VI a

 14.Oliwia Kubiak               VI b

15.Sandra Kaźmirowska     VI c

16.Monika Kukawka          VII a

17.Kinga Drapińska           VII b

18.Gabriela Pacholska      VIII a

19. Kornelia Pietrzak         VIII b

20..Bącela Arkadiusz       VIII a

21.Górczyński Mateusz    VII b

22.Czrnecki Bartosz        VII b

23.Szafrańska  Daria       VI b

24.Ostrowska Natalia      VI b

25.Andrzejczak Zofia      VI b

26.Budzyńska Julia         VIII a 

 

Wolontariat ( podziękowania otrzymają od Stowarzyszenia „Sprawni Inaczej”)

 

1.Julia Pietrzak  VIII b

2.Kornelia Pietrzak  VIII b

3.Julita Kurdek VIII b

4.Maja Hyżewska VIII b

5.Szymon Rosiak VIII b

6.Kamil Kupiński VIII b

7.Jakub Dziamara  VIII a

8.Kacper Dziamara VIII a

9.Michał Urbaniak VIII b

10.Bartosz Frydel VIII b

 

 

Harcerze
Harcerze z 10. Kłodawskiej Drużyny Harcerskiej Solne Kryształy

1. dh Szafrański Mikołaj
2. dh(na) Michalak Alicja
3. dh(na) Pruchlat Maja      
4. dh(na) Dopierała Weronika
5. zuchenka Hyżewska Gabriela
6. dh(na) Kubiak Oliwia  
7. dh(na) Klauza Julia     
8. dh(na) Lewandowska Michalina      
9. dh(na) Bulewicz Marta
10. dh(na) Ostrowska Natalia  
11.dh(na) Guminiczak Maja    
12. dh Antczak Mateusz   
13. dh(na) Michalak Kornelia

 

Najbardziej zaangażowany: pełnym oddaniem, sumiennością i pomysłowością wyróżnił się druh Mikołaj Szafrański.

Sportowcy

 

1.Nagórniewicz Zofia          VI b

2.Fesinger Gabriela              VI a

3.Dopierała Weronika          VI a

4.Kubiak Oliwia                   VI b

5.Szafrańska Daria               VI b

6.Wawrzyniak Paula             V a

7.Kucia Maja                        VI a

8.Kembłowicz Gabriela       IV a

9.Andrzejczak Kacper          V b

10.Trojanowski Dawid        VI c

11.Geisheimer Piotr             VI b

12.Kędzierski Jakub             VI c

13.Grabowski Łukasz           IV a

14.Pruchlat Patryk                V a

15.Bolewski Jakub                V a

16.Kubiś Filip                       VI a

17.Frydel Bartosz                 VIII b

18.Czarnecki Bartosz           VII b

19.Tomczyk Patryk              VII b

20.Dziamara Kacper            VIII a

21.Rosiak Szymon               VIII b

22.Kupiński Kamil               VIII b

23.Dziamara Jakub               VIII a

24.Graliński Dominik           VII a

25.Ostróżka Kacper              VIII a

26.Sławiński Michał             VII b

27.Kucia Oktawian               VII a

28.Marciniak Michał             VII b

29.Wawrzyniak Oskar           VII a

30.Frątczak Maciej                VIII b

31.Antosik Lena                    VII a

32.Antosik Maja                    VII a

33.Kukawka Monika             VII a

34.Miszczak Monika             VII a

35.Budzyńska Julia               VIII a

36.Żywańska Wiktoria          VIII a

37.Hałupnik Nela                   VIII b

38.Pietrzak Kornelia              VIII b

39.Kin Amelia                        VII b

40.Krawczyk Oliwia              VII a

41.Bałdyga Antoni                 VI a

42.Stegenta Dominik             VI b

43.Szkudlarek Denis              V a

44.Michalak Bartosz              V a

45.Kowalski Kacper              VI b

46.Michalak Kornel               VI a

47 Szurgiciński Jakub             IV a

 


Szkolny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II.
Oto zwycięzcy:

1. Wiktoria Danielewicz IV a
2. Kacper Twardygrosz IV a
3. Kinga Sikorska IV a
4. Denis Szkudlarek V a
5. Kacper Bolewski V a
6. Fabian Trojanowski V b
7. Dawid Trojanowski VI c
8. Dawid Cieniecki VII b
9. Agata Bolewska VII b
10. Jakub Marchlewski  VIII a

 


Wyróżnione dzieci ze Scholki Za Jezusem z klas IV-VIII:

1. Oliwia Kubiak – VI b
2. Natalia Ostrowska – VI b
3. Maja Zielińska – VI b
4.Maja Guminiczak – V a
5. Maja Pruchlat – V a
6. Wiktoria Grabińska – V a
7. Oliwier Piaseczny – VII a
8. Wiktoria Danielewicz – IV a
9. Kacper Twardygrosz – IV a
10. Kinga Sikorska – IV a

 

 

 

 

Przeczytano: 253 razy. Wydrukuj|Do góry