JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI ::PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA::WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WIELKOPOLSKA SZKOŁA ROKU::55 - lecie szkoły - szkoła na dwie piątki

Aktualności

24 czerwca 2020 22:08 | Aktualności

Wyniki konkursów związanych z obchodami XVI Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku jako współorganizator obchodów XVI Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia we Włocławku, jak co roku, ogłasza konkursy dla nauczycieli i uczniów promujące to przedsięwzięcie:

Po przerwie spowodowanej pandemią komisje konkursowe wznowiły swoje posiedzenia i oceniły prace nadesłane na XVI Narodowy Dzień Życia i Świętości Życia.

Prace plastyczne, literackie, filmowe, scenariusze zajęć oraz interpretacje piosenek prezentowały wysoki poziom merytoryczny i artystyczny, wpisywały się też doskonale w tematykę związaną z uwrażliwieniem na dar życia oraz rozwijaniem u uczniów wyobraźni i wzmacniania poczucia własnej wartości.
II etap konkursu wokalnego – przesłuchania konkursowe – odbędzie się w sprzyjających warunkach we wrześniu.
Komisja oceniła łącznie 306 prac konkursowych. Przyznano nagrody  i wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność oraz wysiłek włożony w przygotowanie prac, a nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień przewidziano na  październik.

Wyniki konkursów związanych z obchodami XVI Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia

Konkurs plastyczny Życie jest radością

  1. Kategoria – Przedszkole

nagroda:

  • Belissa Klimańska, Szkoła Podstawowa SPSK w Wólce Czepowejopiekun: Monika Michalak, Wioletta Borzuchowska
  • Wiktoria Wawrzyniak,  Szkoła Podstawowa SPSK w Wólce Czepowejopiekun: Wioletta Borzuchowska, Monika Michalak
  • Julia Długołęcka, Szkoła Podstawowa w Szpetalu Górnym, opiekun: Anna Nowakowska

wyróżnienie:

  • Jan Kłos, Szkoła Podstawowa w Niszczewach, opiekun: Iwona Drużyńska
  • Józef Olearski, Przedszkole nr 1 w Kłodawie, opiekun: Beata Olearska
  • Patrycja Nowakowska, Szkoła Podstawowa w Niszczewach, opiekun: Iwona Drużyńska
  • Alicja Doligalska, Szkoła Podstawowa w Niszczewach, opiekun: Iwona Drużyńska
  • Wiktor Pszczoliński, Szkoła Podstawowa SPSK w Wólce Czepowejopiekun: Wioletta Borzuchowska, Monika Michalak
  1. Kategoria – Szkoła Podstawowa

 klasy I – III

I miejsce

  • Marcela Strużyńska, Szkoła Podstawowa w Golinie, opiekun: Przemysław Ciesielski
  • Maria Sadowska, Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol

II miejsce

  • Beata Wojtasik, Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  • Julia Walczak, Szkoła Podstawowa w Niszczewachopiekun: Iwona Drużyńska

III miejsce

  • Marcel Mikołajczyk, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kłodawie, opiekun: Beata Olearska
  • Aleksandra Kłos, Szkoła Podstawowa w Niszczewach, opiekun: Iwona Drużyńska

wyróżnienia

  • Szymon Piotrowski, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kuj., opiekun: Marzena Boratyńska
  • Wiktoria Mularska, Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku, opiekun: Magdalena Rosol
  • Zuzanna Wróbel, Szkoła Podstawowa we Wróblewie, opiekun: Katarzyna Janiak
  • Gabriela Nowakowska, Szkoła Podstawowa w Niszczewach, opiekun: Iwona Drużyńska
  • Julia Klauza, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kłodawie, opiekun: Beata Olearska
  • Jakub Lasota, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kłodawie, opiekun: Beata Olearska

klasy IV-VIII

I miejsce

  • Wiktoria Piotrowska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kuj., opiekun: Marzena Jędrzejczak
  • Nadia Szcześniewska, Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu Kuj., opiekun: Marzena Jędrzejczak

II miejsce

  • Martyna Kulesza, Szkoła Podstawowa we Wróblewie, opiekun: Katarzyna Janiak

III miejsce

  • Bartosz Ferszt, Szkoła Podstawowa nr 2 w Kłodawie, opiekun: Beata Olearska

wyróżnienia:

  • Nikola Stopka, Szkoła Podstawowa we Wróblewie, opiekun: Katarzyna Janiak
  • Aleksandra Lewandowska,  Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku, opiekun: Andżelika Uzarczyk
  • Agata Grzegórska, Szkoła Podstawowa w Niszczewach, opiekun: Iwona Drużyńska
  • Laura Ludwisiak, Szkoła Podstawowa NR 5 w Zduńskiej Woli, opiekun: Wanda Wolna

Nagrody Honorowe:

  • Wiktoria Skibińska, Zespół Szkół Specjalnych w Lipnie, opiekun: Elżbieta Olszewska
  • Oliwia Świderska, Zespół Szkół Specjalnych w Lipnie, opiekun: Elżbieta Olszewska, Magdalena Bonowicz
 

Przeczytano: 496 razy. Wydrukuj|Do góry