JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI ::PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA::WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WIELKOPOLSKA SZKOŁA ROKU

18 maja 2020 16:04 | Aktualności

18. 05. 2020 - 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II

Karol Wojtyła to jedna z najważniejszych postaci XX w. , która  porusza serca i umysły milionów ludzi na całym świecie.

Dla wielu autorytet, wzór do naśladowania. W swoich słowach  i czynach wyrażał miłość, poszanowanie  i dobroć .

Tak pisał o najmłodszych:

„ Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,

projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,

przyszłością , która pozostaje zawsze otwarta…”

To Was drogie dzieci bardzo kochał i szanował, wierzył w Wasze siły, zdolności i potencjał.

W hołdzie papieżowi Janowi Pawłowi II, w dniu 100. rocznicy jego urodzin biblioteka szkolna organizuje konkurs na Laurkę dla Jana Pawła II.

Zadaniem czytelników jest wykonanie w formie tradycyjnej lub komputerowej pracy plastycznej – laurki, a następnie przesłanie jej na adres e-mail: szkolnabibliotekasp2@wp.pl

Liczę na Waszą kreatywność i czekam na prace  do końca tygodnia, tj. 22.05.2020.

W załączniku okolicznościowe plakaty.

Pozdrawiam, Ewa Pecyna.