JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI ::PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA::WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WIELKOPOLSKA SZKOŁA ROKU

08 maja 2020 10:06 | Aktualności

Drodzy Czytelnicy!

Motto tegorocznego Tygodnia Bibliotek, przypadającego na 8-15 maja, brzmi Zasmakuj w bibliotece.

W nawiązaniu do tego hasła mam przyjemność ogłosić nabór przepisów do pierwszej szkolnej książki kucharskiej!

Nasza wspólna publikacja będzie nosiła tytuł Przepis na książkę. Czytelnicy  dwójki  gotują i ukaże się w wersji elektronicznej.
Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich uczniów i nauczycieli.

Być może istnieją przepisy, które były przekazywane w Waszych rodzinach z pokolenia na pokolenie. A może są Waszym autorskim pomysłem  i  zawsze chcieliście się nimi podzielić? Albo wymyśliliście coś pysznego w ramach akcji #zostańwdomu?
Jeśli tak, to do 24 maja śmiało wysyłajcie  swoje  ulubione przepisy kulinarne.

Zatem zachęcam serdecznie do #zostaniawdomu, celebrowania wspólnych posiłków z rodziną i tworzenia wyjątkowej książki.

Wasze przepisy (składniki oraz sposób wykonania, ewentualnie zdjęcie) można wysyłać do 24 maja 2020 na adres: szkolnabibliotekasp2@wp.pl.

Pozdrawiam, Ewa Pecyna