JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI ::PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA::WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WIELKOPOLSKA SZKOŁA ROKU

24 marca 2020 08:48 | Aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo!

Drodzy Uczniowie!

W związku z decyzją MEN ograniczającą w okresie od dnia 25 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. na obszarze kraju funkcjonowanie jednostek systemu oświaty i  wprowadzeniem obowiązku nauczania na odległość, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Białych Górników    w Kłodawie prosi rodziców i uczniów o systematyczne korzystanie z e-dziennika Librus Synergia.

Uczniowie i rodzice, którzy mają problem z zalogowaniem się do dziennika Librus proszeni są     o
przysłanie prośby o wygenerowanie nowych haseł do administratora dziennika na adres: zsp21@wp.pl

Szczegółowe zasady pracy na odległość w okresie od 25.03.2020 do 10.04.2020 zostaną przesłane wiadomością w e- dzienniku.

Pozdrawiam i życzę zdrowia

Dorota Sylwestrzak - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie.