JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI ::PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA::WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WIELKOPOLSKA SZKOŁA ROKU::55 - lecie szkoły - szkoła na dwie piątki

16 marca 2020 10:40 | Aktualności

Nauka trwa - informacja dla Uczniów i Rodziców

Drogi Uczniu

Dni wolne od szkoły nie są dniami wolnymi od nauki. W dzienniku elektronicznym  w zakładce „praca domowa” lub poprzez wiadomości znajdziesz zadania do wykonania z różnych przedmiotów.  Otwórz Internet,  wybierz „Portal LIBRUS Rodzina”, zaloguj się wpisując  login i hasło (nie korzystaj z aplikacji).

Wykonuj zaleconą pracę domową. Unikniesz w ten sposób zaległości w nauce.

Propozycje pogłębiania i utrwalania, rozwijania zainteresowań, wiedzy znajdziesz na portalach internetowych wskazanych przez nauczycieli, na stronach Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty w Poznaniu pod hasłem „Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć”, w telewizyjnych programach edukacyjnych.

Jednocześnie pamiętaj o zasadach higieny i odpowiedniej ilości snu. Pozostań w domu, ucz się, czytaj, odpoczywaj. Stosuj się do wszystkich zaleceń władz państwowych, sanitarnych i samorządowych. Zadbasz w ten sposób o zdrowie i bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich, znajomych, nas wszystkich.

Dorota Sylwestrzak

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie