07 lipca 2019 12:13 | Aktualności

Wycieczka do Energylandii

21 czerwca uczniowie klas V – VIII uczestniczyli w wycieczce do Zatoru, gdzie znajduje się ENERGYLANDIA - największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji. Obiekt znajduje się na obszarze 30 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Oprócz walorów poznawczych i czysto zabawowych wycieczka miała też charakter profilaktyczny ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki uzależnień i promowania zdrowego stylu życia.
Organizatorem wycieczki było Kłodawskie Stowarzyszenie Szkolne „RAWITA”. Dziękujemy również UMiG w Kłodawie za udzielone wsparcia finansowe, dzięki któremu wyjazd mógł się odbyć.
Wycieczka była bardzo udana dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.
Nad bezpieczeństwem dzieci podczas wycieczki czuwały panie: J. Szadkowska, E. Król,
A. Markowska, B. Michalak.