11 czerwca 2019 11:21 | Aktualności

Zielona szkoła

W dniach 20. 05 - 22. 05. 2019 r. 45 osobowa grupa uczniów klas 4 - 6 przebywała na zielonej szkole w Ośrodku Aktywnego Wypoczynku Sun Sport "Michasiówka " w Giewartowie.
Założeniem naszym było połączenie aktywnego wypoczynku, kształcącego sprawność fizyczną z edukacją społeczną, współpracą w zespole i dobrą zabawą.
Uczniowie mieli okazję wypróbować swoich sił, zwinności i sprytu na parku linowym. Często walcząc z lękiem pokonywali trasę, by na koniec poczuć radość zwycięstwa nad swoimi słabościami. Niektórzy bili prawdziwe rekordy w układaniu skrzynek.
Na zajęciach fitnes kształtowali sprawność fizyczną, siłę i koordynację wykonując znane ćwiczenia:  pompki, przysiady, wyskoki i bieganie.
Niezapomnianych wrażeń dostarczył krótki rejsik kajakami po jeziorze.
Przy udziale wszystkich uczniów na trzech płótnach powstały wspaniałe dzieła sztuki abstrakcyjnej.
Wieczór z ogniskiem i zabawy przy gitarowych dźwiękach też pozostawią miłe wspomnienia.
Na koniec uczniowie brali udział w zajęciach edukacyjnych "Świetny ze mnie dzieciak" czyli o poczuciu własnej wartości.
Zmęczeni ale usatysfakcjonowani, troszkę z żalem powrócili do zajęć w szkole.

Zielona szkoła kl. IV - VI 2019 r.