11 maja 2019 11:59 | Aktualności

Gminna Olimpiada Ekologiczna

W dniu 8 maja 2019 r. po raz kolejny w naszej szkole odbyła się Gminna Olimpiada Ekologiczna. Jej organizatorem jest Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie.
W olimpiadzie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Kłodawa.
Gminna Olimpiada Ekologiczna odbyła się w 2 grupach wiekowych: I grupa - klasy IV - VI i II grupa klasy VII - VIII i gimnazjum. W pierwszej grupie wiekowej naszą szkołę reprezentowali: Maja Antosik kl. VI a, Oskar Owczarek i Julia Żółtyszek kl. VI b, w drugiej grupie wiekowej Zosia Danielewicz kl. VIII a oraz Hubert Stęperski i Maciej Kubiak kl. VIII b. Wśród uczestników pierwszej grupy wiekowej najlepszą okazała się nasza uczennica Maja Antosik.
Gratulujemy sukcesu.