06 marca 2019 08:21 | Aktualności

Są powody do dumy

Kinga Sikorska – uczennica klasy IIIa została wyróżniona  w  ogólnopolskim konkursie plastycznym „ Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej” . Organizatorem konkursu jest Departament Edukacji  i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Celem konkursu, który odbywa się co roku jest wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie oraz historią, geografią i kulturą kraju, określonego w temacie na dany rok. Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła  działalności  Polaków we Włoszech. Nasza uczennica wykonała pracę plastyczna przedstawiającą piłkarza- Zbigniewa Bońka. Wręczenie nagród odbyło się podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Jesteśmy dumni, serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.