17 grudnia 2018 22:07 | Aktualności

Dzień Patrona. Ślubowanie klas pierwszych

3 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Apel, ktory odbył się w tym dniu miał podwójnie uroczysty charakter. Świętowaliśmy Barbórke i przyjęliśmy do grona społeczności uczniowskiej dzieci z klas pierwszych. Przybyli na uroczystość górnicy, przyjęli życzenia od dyrekcji szkoły, przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i licznie zgromadzonych gości. Najmłodsi podziękowali górnikom za ich ciężką pracę słowem, piosenką i tańcem.
Następnie uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a p. dyr. Dorota Sylwesterzak i p. dyr. Dagmara Rosołek dokonały pasowania na ucznia. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem oraz rozdaniem dyplomów i upominków ufundowanych przez rodziców.

Dzień Patrona i Ślubowanie klas I - 2018 r.