28 grudnia 2017 12:18 | Aktualności

Konkurs "Bombka Bożonarodzeniowa"

W dniu 13. 12. 2017 r. zakończony został konkurs ogłoszony przez Bibliotekę Miejską w Kłodawie pt." Bombka Bożonarodzeniowa". W tym konkursie zgłoszono ponad 100 prac z różnych szkół wykonanych w przeróżnych technikach. Z naszej szkoły zostało nagrodzonych ośmioro uczniów. I tak w kategorii najmłodszej kl. I-III wyróżnienie otrzymały: Agata Winiecka kl. III c oraz Martyna Banasiak z kl. III d. W kategorii II - klas IV-VI nagrodzeni zostali: III ms. Maja Zielińska kl. IV b oraz Aniela Rucińska kl. VI a, II ms.- Kacper Skrzypczak kl. VI b i I ms. Kamil Jaroszyk kl. VI c oraz Dawid Chróścielski kl. V a.
W kategorii najstarszej - gimnazjum i klas VII - III ms. zajęła Agata Wojciechowska z kl. VII b.
Serdeczne gratulacje !!!!