05 czerwca 2017 11:55 | Aktualności

Klasa V b i V c w Parku Rozrywki Zaurolandia

W piątek, 2 czerwca uczniowie klasy V b i V c byli na wycieczce w Parku Rozrywki Zaurolandia w Rogowie. Dzieci zwiedziły Park Dinozaurów, w którym miały okazję spotkać się oko w oko z figurami dinozaurów wykonanymi w skali 1:1. Profesjonalny Park Linowy to kolejna atrakcja, która dostarczyła dzieciom wiele emocji, ale też i wysiłku. Uczestnicy wycieczki mieli okazję wykazać się również zdolnościami plastycznymi, uczestnicząc w warsztatach plastycznych. Zadanie polegało na wykonaniu mapy parku dinozaurów oraz rozmieszczeniu przygotowanych elementów na mapie tak, aby odwzorować ścieżkę dydaktyczną, którą wcześniej przemierzały. Piątoklasiści świetnie bawili się korzystając z dmuchanej zjeżdżalni oraz poruszając się w labiryncie. Ognisko nad jeziorem okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzieciom bardzo smakowała kiełbaska z ogniska, którą samodzielnie upiekli. Troszkę zmęczone, ale bardzo zadowolone, w wyśmienitych humorach wróciły do domu. Opiekunami wycieczki były panie: E. Góralik, K. Mielesczuk i B. Michalak.