Apel z okazji Święta Niepodległości

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości.  Z tej okazji  w naszej szkole, 10 listopada odbyły się uroczyste apele. Dla najmłodszych uczniów apel przygotowała klasa  II a i II b  wraz z wychowawcami p. Ewą Drapińską i p. Elżbietą Pietrzak. Natomiast w klasach starszych montaż słowno- muzyczny, obrazujący trudną, pełną poświęcenia drogę Polski do wolności, przygotowali uczniowie klasy V a i V b pod kierunkiem p. Dagmary Rosołek i p. Wioletty Godlewskiej.  Zarówno młodsi i starsi uczniowie z uwagą obejrzeli występy, które  przyczyniły się do rozbudzenia uczuć patriotycznych oraz  zainteresowania historią naszej Ojczyzny.

Opublikowano: 11 listopada 2015 09:50

Wyświetleń: 619