Klasa

VII a

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie

Wychowawca

Jolanta Szadkowska

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Zajęcia z wychowawcą

Jolanta Szadkowska
08:50 - 09:35

Język polski

Jolanta Szadkowska
09:40 - 10:25

Język angielski

mgr Wioletta Dopierała
10:35 - 11:20

Historia

mgr Dagmara Rosołek
11:40 - 12:25

Chemia

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
12:45 - 13:30

Matematyka

mgr Małgorzata Ignaczak
13:35 - 14:20

WF Zaj. fakultatywne GR 1/GR 2

14:25 - 15:10

WF Zaj. fakultatywne GR 1/GR 2

Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Fizyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
08:50 - 09:35

Biologia

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
09:40 - 10:25

Matematyka

mgr Małgorzata Ignaczak
10:35 - 11:20

Wychowanie fizyczne

mgr Tomasz Siwiński
11:40 - 12:25

Muzyka

mgr Małgorzata Siwińska
12:45 - 13:30

Informatyka

mgr inż. Beata Michalak
13:35 - 14:20

J. niemiecki/J. rosyjski

Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

mgr Małgorzata Ignaczak
08:50 - 09:35

Historia

mgr Dagmara Rosołek
09:40 - 10:25

Język angielski

mgr Wioletta Dopierała
10:35 - 11:20

Język polski

Jolanta Szadkowska
11:40 - 12:25

Religia

mgr Bogusław Olearski
12:45 - 13:30

Geografia

mgr Wioletta Godlewska
13:35 - 14:20

WDŻ

mgr Dagmara Rosołek
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język niemiecki

mgr Ewa Waga-Sadowska
08:50 - 09:35

Plastyka

mgr Małgorzata Siwińska
09:40 - 10:25

Fizyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
10:35 - 11:20

Język angielski

mgr Wioletta Dopierała
11:40 - 12:25

Język polski

Jolanta Szadkowska
12:45 - 13:30

Matematyka

mgr Małgorzata Ignaczak
13:35 - 14:20

Język rosyjski

mgr Ewa Góralik
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Chemia

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
08:50 - 09:35

Geografia

mgr Wioletta Godlewska
09:40 - 10:25

Biologia

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
10:35 - 11:20

Wychowanie fizyczne

mgr Tomasz Siwiński
11:40 - 12:25

Język polski

Jolanta Szadkowska
12:45 - 13:30

Język polski

Jolanta Szadkowska
13:35 - 14:20

Religia

mgr Bogusław Olearski

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI
  • |
  • PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA
Zaszyfrowany adres tej strony