Klasa

VI a

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie

Wychowawca

Jolanta Szadkowska

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Godzina wychowawcza

Jolanta Szadkowska
08:50 - 09:35

Język polski

Jolanta Szadkowska
09:40 - 10:25

Język angielski

mgr Wioletta Dopierała
10:35 - 11:20

Przyroda

mgr Wioletta Godlewska
11:40 - 12:25

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
12:45 - 13:30

WF zaj. fakultatywne GR. 1

mgr Tomasz Siwiński
13:35 - 14:20

WF zaj. fakultatywne GR. 1

mgr Tomasz Siwiński
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język niemiecki GR. 1

mgr Ewa Waga-Sadowska
08:50 - 09:35

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
09:40 - 10:25

Wychowanie fizyczne

mgr Tomasz Siwiński
10:35 - 11:20

Język polski

Jolanta Szadkowska
11:40 - 12:25

Historia

mgr Dagmara Rosołek
12:45 - 13:30

Religia

mgr Katarzyna Mieleszczuk
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Przyroda

mgr Wioletta Godlewska
08:50 - 09:35

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
09:40 - 10:25

Muzyka

mgr Małgorzata Siwińska
10:35 - 11:20

Język angielski

mgr Wioletta Dopierała
11:40 - 12:25

Plastyka

mgr inż. Beata Michalak
12:45 - 13:30

Język polski

Jolanta Szadkowska
13:35 - 14:20

WF zaj. fakultatywne GR. 2

mgr Katarzyna Bauer - Bałdyga
14:25 - 15:10

WF zaj. fakultatywne GR. 2

mgr Katarzyna Bauer - Bałdyga
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

J. niemiecki GR. 2/J. rosyjski

08:50 - 09:35

Język polski

Jolanta Szadkowska
09:40 - 10:25

Język polski

Jolanta Szadkowska
10:35 - 11:20

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
11:40 - 12:25

Język angielski

mgr Wioletta Dopierała
12:45 - 13:30

Historia

mgr Dagmara Rosołek
13:35 - 14:20

Język niemiecki GR. 1

mgr Ewa Waga-Sadowska
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Przyroda

mgr Wioletta Godlewska
08:50 - 09:35

Język polski

Jolanta Szadkowska
09:40 - 10:25

Wychowanie fizyczne

mgr Tomasz Siwiński
10:35 - 11:20

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
11:40 - 12:25

Religia

mgr Katarzyna Mieleszczuk
12:45 - 13:30

Zajęcia komputerowe

mgr inż. Beata Michalak
13:35 - 14:20

Zajęcia techniczne

mgr Małgorzata Siwińska

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI
  • |
  • PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA
Zaszyfrowany adres tej strony