Klasa

VI c

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie

Wychowawca

mgr Ewa Góralik

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Zajęcia z wychowawcą

mgr Ewa Góralik
08:50 - 09:35

Język polski

mgr Ewa Góralik
09:40 - 10:25

Wychowanie fizyczne

mgr Tomasz Siwiński
10:35 - 11:20

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
11:40 - 12:25

Język angielski

mgr Ilona Perlic
12:45 - 13:30

Przyroda

mgr Iwona Kucharska
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Plastyka

mgr Agnieszka Bałdyga
08:50 - 09:35

Historia i społeczeństwo

mgr Iwona Kucharska
09:40 - 10:25

Język polski

mgr Ewa Góralik
10:35 - 11:20

Język rosyjski

mgr Ewa Góralik
11:40 - 12:25

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
12:45 - 13:30

Religia

mgr Bogusław Olearski
13:35 - 14:20

WF zaj. fakultatywne GR. 1

mgr Tomasz Siwiński
14:25 - 15:10

WF zaj. fakultatywne GR. 1

mgr Tomasz Siwiński
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski

mgr Ilona Perlic
08:50 - 09:35

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
09:40 - 10:25

Język polski

mgr Ewa Góralik
10:35 - 11:20

Język polski

mgr Ewa Góralik
11:40 - 12:25

Przyroda

mgr Iwona Kucharska
12:45 - 13:30

Zajęcia techniczne

mgr Małgorzata Siwińska
13:35 - 14:20

WF zaj. fakultatywne GR. 2

mgr Tomasz Siwiński
14:25 - 15:10

WF zaj. fakultatywne GR. 2

mgr Tomasz Siwiński
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Przyroda

mgr Iwona Kucharska
08:50 - 09:35

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
09:40 - 10:25

Zajęcia komputerowe

mgr inż. Beata Michalak
10:35 - 11:20

Język angielski

mgr Ilona Perlic
11:40 - 12:25

Muzyka

mgr Małgorzata Siwińska
12:45 - 13:30

Język polski

mgr Ewa Góralik
13:35 - 14:20

WF zaj. fakultatywne GR. 3

mgr Katarzyna Bauer - Bałdyga
14:25 - 15:10

WF zaj. fakultatywne GR. 3

mgr Katarzyna Bauer - Bałdyga
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Religia

mgr Bogusław Olearski
08:50 - 09:35

Język polski

mgr Ewa Góralik
09:40 - 10:25

Historia i społeczeństwo

mgr Iwona Kucharska
10:35 - 11:20

Matematyka

mgr Olga Kuśmierkiewicz-Rogaczewska
11:40 - 12:25

Język rosyjski

mgr Ewa Góralik
12:45 - 13:30

Wychowanie fizyczne

mgr Tomasz Siwiński

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI
  • |
  • PRAWO - PRZYJAŹŃ - TOLERANCJA
Zaszyfrowany adres tej strony