sieciaki.jpg [269x188]  Sieciaki.pl
Sieciaki to witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie - Sieciaki, które przez zabawę uczą pociechy bezpiecznie korzystać z Internetu.
www.sieciaki.pl
    dzieci.jpg [300x225] Dzieci w wp.pl
Serwis dla dzieci w portalu wp.pl. Zawiera mnóstwo zabaw we flashu, gier, kolorowanek, puzzli oraz mini-forum.
 kolorowanki.jpg [300x251] Kolorowanki dla dzieci
Serwis z bogatym zbiorem kolorowanek i innych zabaw dla dzieci (np. labirynty), które można wydrukować.
www.kolorowanki-dla-dzieci.pl
   misie.jpg [300x296] Misie
Strona z zabawami, legendami, wierszykami i komiksami dla dzieci. Nie zabraknie informacji o różnych gatunkach misiów.
www.misie.com.pl
 2+2.jpg [300x225] 2+2 matematyka dla dzieci
Strona programu wspomagającego naukę dzieci z zakresu podstawowych zagadnień matematycznych takich jak liczenie, dodawanie, odejmowanie, porówynywanie liczb, mnożenie oraz dzielenie. Program jest bezpłatny.
www.funnymathforkids.com

cufcia.jpg [300x181] Ciufcia
Strona przeznaczona jest  dla małych dzieci i rodziców. Zawiera ponad 130 zabaw zaprojektowanych przez psychologów, tak by wspierać komunikację rodziców z małymi dziećmi oraz rozwijać ich wszechstronny rozwój.

krasnale.jpg [300x129] Krasnoludki są na świecie
Gry, bajki, malowanki i inne zabawy dla dzieci. Pociecha może także obejrzeć na stronie dwie bajki.
www.krasnoludki.pl
       urwisy.jpg [300x250] Halo, Urwisy! - Twoje miejsce w sieci
Katolicki portal dla dzieci. Informacje, katechezy, puzzle i zabawy, galeria rysunków dzieci. Przez stronę można przesłać pytanie do księdza.
www.urwisy.pl

wiersze.jpg [300x158] Wiersze dla dzieci
Duży zbiór wierszy dla dzieci, w tym klasyka takich autorów jak np. Jan Brzechwa.
www.ewa.bicom.pl/dzieci/index.htm

kubus.jpg [300x258] Kubuś Puchatek
Strona o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Opisy postaci, tapety, kolorowanki, wygaszacze ekranu, gry dla dzieci. W serwisie również czat, na którym można porozmawiać z innymi odwiedzającymi.
www.puchatek.pl